SUMMERTIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUMMERTIME


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 miegamasis

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 7:13 am

Norėjo dar žiotis, kažką pasakyt apie visą šią nemalonią situaciją, bet jis ją nutildė ir ji daugiau pažadėjo sau nebetarti apie tai nei žodžio, tik švelniai glostė jo plaukus giliai kvėpuodama, pora kart spusteli jo ranka, jautė jo degantį delną ir netolygų pulsą, taip jo nerimas jautės tik labiau. -Sakyčiau gana savanaudiškas elgesys iš mano pusės turėtų būti.. kankint tave, kad suprastum kaip myli?,-nuo tokios minties šypteli. -nejuokauk.. niekada nenorėjau tavęs kankint specialiai ar dar kažkaip.. juk faktas, kad noriu tik geriausio, nors kartais išeina atvirkščiai,-pavarto akutes sučiaupus lūpas ir mintyse save keikdama už tą nelemtą vakarą, už visą laiką praleistą su L broliu. Kai L taip staigiai pašoka ji ne juokais krūpteli nuo tokio staigaus jo persimainymo, jos akyse sužaibuoja didžiulė nuostaba, sutrikusi ir kiek pasimetus visgi atsako į jo tą bučinį sumaišytą su aistra, trupučiu pykčio, susierzinimo ir apmaudo. Atmerkus akis įdėmiai jo klauso, kai jis kažką jai sušnabžda, ji prikanda lūpą ir jos akutės sužiba. -tai geriausias dalykas ką esu girdėjusi meile..,-trumpai išberia savo tyliu aksominiu balsiuku ir truputį atsitraukus nuo jo nusimeta tą liemenėlę numesdama ją išvis nuo lovos ir prisiglaudus prie L kūno nuo pilvo pradeda kilt bučiniais viršun, akimirkom vis pažiūrėdama į jį savo degančiom akim.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 7:21 am

Luke jau nebesiklausė ką ji kalbėjo, jis vėl norėjo būti su ja amžinai,neberūpėjo jam ir Ian'as kurį prieš sekundę norėjo pasmaugti ir pakišt po velėna. L prisiglaudė visų kūnu prie jos, bučiavo greitai, nesustodamas ir neatsitraukdamas, lietė jos šilkinius plaukus ir odą kuri virpėjo. Jis pats nesitikėjo savo nuotaikų kaitos, tiesiog pasidavė tam kas tūnė jo viduje visą tą laiką. Jis atsitraukė ir nusišypsojo jai truputį prikąsdamas lūpą, tada nusijuokęs balsu pasuka galvą ir tiesiog nužiūri Megan.
-Kodėl tu anksčiau niekada nesakei ,kad mane myli,kad aš tau vienintelis? O šiandien tu lyg naujai atgimus?,- bučiavo jos rankas, kartais savo ramias ir kartu sumišusias akis pakeldamas į M .
-Iš viso per tas dienas tiek daug įvyko,mes tapome daug artimesni, nes tie pykčiai sujungia, ir dabar jeigu tavęs nematyčiau dieną man būtų blogai, aš noriu su tavim likti amžinai, tai banalūs žodžiai, man jie nepatinka, bet tai realybė. Aš tiesiog nebegaliu gyventi be tavo kvapo, tavo plaukų, akių, to žvilgsnio, juoko, kai supyksti, kai myli mane,- lengvai atsidūsta .
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 3:04 pm

Ji su lengvu šypsniuku be perstojo vis jį bučiavo ir glamonėjo tai švelniau tai aršiau.. Meg stengėsi taip jam perteikt tą savo begalinę meilę, parodyt kiek giliai viduj jis yra jai įstrigęs ir kiek ji daug jaučia. Ji kiek pataršius jo plaukus pakelia į jį akis ir nusijuokia tokiu laisvu, nerūpestingu juoku. -Nesakiau, nes man buvo sunku tai padaryt.. pirmą kartą kažką myliu.. ir man sunku buvo susivokt suprast, kad tai tikra, kad tai toji meilė.. supranti esu auklėta taip.. man buvo įdiegta, kad meilė tai dalykas kuris gyvenime yra svarbiausias ir kuris ateina su laiku.. su įvykiais su nuopoliais ir pakilimais..,-priglaudus lūpas prie jo skruosto raminančiu balsu dėlioja mintis. -ir šiaip.. bijojau, kad atsiversiu, o tada viskas apsivers aukštyn kojom ir mano jausmai bus paminti.. kvaila aš tikrai kvaila,-atsidusta. -dabar galėčiau save keikt ir keikt, kad šitaip ilgai tylėjau ir nesakiau kas čia dedas..,-paėmus jo delną prideda prie savo širdies, kad jis pajaustų kaip ji greit plaka. -Ji plaka tik dėl tavęs,-sušnabžda ir nusišypso tada vėl išklauso ką jis pasako pirštukais braukydama per jo skruostą. -sutinku,- linkteli. - bet neneigsiu, kad norėčiau, jog jų būtų mažiau.. na, bet dabar suprantu, kad tai ne be reikalo.. juk tiek daug sužinojom..,ko be tokių nemielų dalykų galbūt net nebūtų įvykę,-jos širdis dar smarkiau susidaužo išgirdus paskutinius sakinius. -o aš be tavęs, Luke.. prašau.. jei važiuosi kažkur pasiimk mane kartu, bet tik nebe palik vienos.. be tavęs man velniškai sunku.. nemoku gyvent. Matai kokias nesąmones krėčiau šiandien..,-liūdnai šypteli prikasdama lūpą. -jau sakiau, bet dar kart pasikartosiu..myliu tave labiau už save pačią..,-sušnabžda ir vėl prigludusi prie L priglaudžia savo lūpas prie jo ir stengdamasi perduot taip visą savo meilę pabučiuoja užmerkdama akis.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 7:10 pm

-Gera tai girdėti po tiek metų, o aš atvirkščiai neslėpiu savo jausmų kai kažką myliu ir kai nebe, aš jau toks, ir mane auklėjo taip,kad nelaikyčiau kas yra širdyje, o kad tu man skirta aš jau seniai supratau tai, tiksliau nėra ko suprasti,- nusijuokęs pasižiūrėjo į jos akis, dabar jos buvo tokios pačios kaip anksčiau, paslaptingos, aistringos ir kartu mylinčios.
-Viskas yra dabar gerai , ir mes esame kartu, ir patikėk mes dar ne tiek kartų pyksimės, bet svarbiausia atsiminti ką vienas kitam sakėm, viskas bus gerai, o aš tavęs palikti net nežadu, keliausi visur kur reikės su manimi, ir baliavosi su manimi, ir miegosi su manimi , ir mylėsi mane ir su manimi,- nusijuokia ir pabučiuoja jos lūpas taip karštai, galbūt grubiai, bet su tokia aistra. Viskas kaip anksčiau, Luke atsiduso ir bučiavo toliau laimingas kaip vaikas, kaip vaikas kuris dar nežino koks yra pasaulis ištikrųjų.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 7:30 pm

-tai tu man ir padėk išmokti nebijot išsakyt savo jausmų... sakyt ar myliu ar nekenčiu..,-lengvai nusišypso žiūrėdama į jo akis. -taip aš pamenu, kai jau po kokių poros pasimatymų pasakei, kad negali be manęs.. prisipažinsiu man tai atrodė kvaila, maniau labai neapgalvotai tai pasakei, bet dabar, kai pati suprantu, kad nesugebu to, man tai taip žavu atrodo..,-sužybsi akutėm ir pasilenkus priglaudžia lūpas prie jo kaklo. Besiklausydama visa tiesiog spurdėjo iš laimės. -žinai su tavim, kad ir į pasaulio krašto visur..,-pradeda juoktis taršydama jo plaukus. -Kad ir kas nutiks tikiuosi visa tai ves tik prie gero..,-sušnabžda jam krūpteldama, nes jis tiesiog žvėriškai įsisiurbia į jos lūpas, tuomet ji pasijaučia gležnesnė nei visada, bet saugi. Jos rankos stipriai apsivijo jo kaklą ir bučiavo jį mėnesienos apšviestam kambarį neatsitraukdama nei per milimetrą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 4:21 am

-Aš negaliu tavęs to išmokyti, tai turi tiesiog jausti kada ką sakyti,- nusišyspso ir mirkteli jai.
-Man pačiam atrodė kvaila,kad aš taip pasakiau, supranti , tai tiesiog veržėsi iš manęs, o tu dar taip ignoravai mane, atrodė ,kad tau nepatiko leisti su manim laiką, tau nepatiko ,kad aš buvau toks koks buvau,- liūdnai šypteli prisiminęs tuos susipažinimo laikus,nusijuokia,- na dabar manau mūsų jausmai abipusiai todėl ir atrodo žavu, bet buco tokių akimirkų kai aš norėjau tavęs nebematyti, nenorėjau apie tave galvoti, nes aš buvau paauglys ir tai buvo mano pirmoji meilė, anksčiau aš tik pasiduodavau ir palikdavau, o tada tu man buvai kažkas naujo, gal dėl to,kad buvai nepasiekiama, kas man buvo neįprasta,- nusišypso ir pabučiuoja jos kaklą, lėtai alsuodamas jai į jį,- kad ir kas nutiks,- lėtai pakartodamas žodžius aiškiai ištardmas kiekvieną iš jų,- jis prispaudžią ją prie savęs, ir lengvai pakeldamas ją pasiguldo ant savęs.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 4:32 am

tyliai klausos jo pasakiško balso užsimerkus, nosies galiuku vedžiodama jo pečių liniją, kaklą, skruostą. -mm vadinas gerai, kad buvau tokia kokia buvau, nes būtum pasielgęs su manim kaip ir su kitom,-kiek liūdnau šypteli, bet tas užsidegimas akyse nei kiek nedingsta. -ir jei ne tavo tas nuoširdus laiškas.. daina.. abejoju ar būčiau tavim patikėjus, nes buvau visai kitų žmonių rate.. Buvau šlykšti. Ale aukščiau galva už kitus,-net nusipurto prisiminus, bet jo prisilietimai viską labai greit nuveja kažkur tolyn. Liežuvio galiuku lėtai slysta jo kūnu, kartas nuo karto pabučiuodama. Rankos nepaliauja glamonėjusios jo kūno. -pasirodo pirmoji meilė niekad nesibaigia..,-sušnabžda atsisėdus ant jo ir apžergus jo juosmenį kojom, tada atmetus vėl plaukus atgal įsisiurbia į jo lūpas.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 4:55 am

Bučiuoja ją, jos kūną , žiūri kaip ji pasakiškai atrodo menesienos šviesoje, visa tokia ryžtinga, kaip visada, nusijuokia nuo tų minčių kurios apsėdo jį,- aš nieko nesakau ,kad buvo blogai, bet tiesiog tada aš buvau šokiruotas savo pamišimu dėl savęs, susipykau su draugais, tapau išsiblaškęs ir visai kitoks, pats savęs nebepažinau, o kas baisiausia nebuvo kas man padėtų, -nusišypso ir rankos nuslysta liemeniu , karštai suspausdamas jos klubus,- tada aš nežinojau ko imtis, ir tada tas laiškas ir daina man atrodė pats tinkamiausias variantas, nežinau ar dabar taip elgčiausi,- susimąsto ir paskui su rankomis pritraukia Meg galvą prie savęs ir aistringai bučiuoja, liečia, jos kojas ir visą kūną kiekvieną sekundę norėdamas vis labiau to kas priklausė jam, nuo šiol priklausė, jis bent to tikėjos.
-Pirmoji visada palieka didžiausią vingį tavo širdyje, mūsiškis bus ilgas ,- nusijuokia ir dar kartą karštai ją apkabina.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 5:06 am

Jos kūnu vis bėgioja nesibaigiantys šiurpuliukai, delnai labiau įkaista beliesdami jo nugarą, netyčia ji užčiuopia tą jo gana didelį randą ir iškart patraukia ranką kiek išsigandus. Atmerkus akis nedrąsiai pažiūri jam į akis kiek susigėdus savo tokios reakcijos. Po poros minučių jos rankos atsiduria ant jo krūtinės ir vis slydo slydo žemyn palikdamos jį visiškai nuogą. Ji šypteli persibraukdama ranka per plaukus. -..manau prisiminimais pasidalinsim kiek vėliau..,-sušnabžda apimta geidulio ir aistros visiškai priglaudus lūpas jam prie ausies ir atitraukdama jas švelniai užkabina dantukais jos kraštelį. Vienas judesys ir kažkaip jie persiverčia ir L lieka ant jos, ji atmerkus akis įdėmiai nužiūri jo veidą, tą apgamą kuri jį taip dievino.. jo akių gilumą, jį visą. Nužiūrėjus jį kaip įspūdingiausią eksponatą muziejuje galiausiai vėl įsisiurbia į jo lūpas dabar jau neketindama sustot nei sekundei.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 6:15 am

Luke pasineria į asitrą į tą visą atmosferą, jie susilieja, Luke tiesiog nebejaučia savo kūno kuris atrodo tiesio pašėlo, jis šypsosi droviai,nes žino,kad Megan tai svarbu, stipriai apkabinęs paguldo ją šalia, apkloja ir apkabinęs atsigula šalia, jis dar alsuoja neatgavęs kvapo jai į veidą, bando nurimti ir atgauti amą, bet jam tiesiog nesiseka.
Jis glosto jos pečius kurie irgi kilnojasi nuo kvėpavimo, ramaus ir svaiginančio. Luke užuodžia jos kvapą pataluose, apkabina ją stipriau.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 6:23 am

Megan lėtai užmerkia akis, bet šypsena nedingsta nuo veido. Ji tiesiog jaučia, kad dabar viskas bus kitaip, kad jie tai lyg vienas. Net dabar jų kvėpavimai, tolygūs, gilūs.. ji guli atsukus jam nugarą, jausdama jo stiprias rankas apsivijusias ją aplink liemenį, suspaudžia jas savosiomis ir atmerkus akutes dar kart nusišypso dėkinga mėnuliui.. jai viskas dabar atrodė taip gražu ir pasakiška.. o jiedu tiesiog tobuli. Dar pora akimirkų visiško laimės svaigulio ir būdama pavargus nuo šitiek įtampos ir įvykio ji tiesiog nugrimzta į gilų miegą, bet net ir sapnuose nepaleidžia Luke rankos. Dabar jai atrodo, kad jiedu kartu.. amžinai.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 5:57 pm

Luke dar porą akimirkų švelniai glostė Megan dėkodamas už tai,kad ji su juo , kad priima tokį koks jis yra, dar porą akimirkų svajodamas apie jų bendrą ateitį , dar porą akimirkų galvodamas apie tai ką sakė Meg jis užmigo.
Užmigo pavargęs nuo dienos įvykių apsikabinęs Meg ir net nežadantis patraukti nuo jos rankų.
Atgal į viršų Go down
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:20 pm

Išaušo rytas, Luke pramerkė akis ir jas pasiekė ryškūs saulės spinduliai , jis užsidengė veidą ir pasirąžė, pasižiūrėjo į miegančią Meg ir pasilenkęs pabučiavo jai į kaktą tada tyliai nusiklojo patalus ir labai atsargiai išlipo iš lovos , dar kartą pasirąžęs nuėjo prie lango, jau buvo pusiaudienis.
Luke susirinko savo rūbus ir apsirengė tada atsisėdo ant kėdės ir tiesiog apžiūrinėjo kambarį laukdamas kada atsibus Meg.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:24 pm

Meg lėtai pramerkia akis nuo neaiškių garsų ir įkyrių saulės spinduliukų iškart pasirąžo išsitiesdama ir porą kart apsiverčia lovoje galiausiai atsisėsdama įsisupus į antklodę kol sugauna L žvilgsnį. -labas rytas..,-nusiunčia jam apsimiegojusį šypsniuką, tada pasuka galvą į laikrodį. -mm sakyčiau mes miegaliai..,-nusijuokia kiek prikimusiu balsu ir nusižiovauja.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:28 pm

Luke atsisuka į Meg, nusišypso jai ir linkteli galvą,- labas labas rytas, jeigu galėčiau ji pavadinti rytu ,- nusijuokia ir nusižiovauja užsidengęs ranka burną, susmunka kedėje,- miegaliai, bet išsimiegot taip ir nepavyksta, - nusišypso ir pasižiūri į laikrodį , patrina rankomis akis ir vėl pasižiūri į Meg .
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:32 pm

Akutėm aplakstė kambarį ir suradus ant kėdės chalatą mikliai išlipo ir jį sugriebus apsivilko susijuosdama diržu. -tai kodėl ilgiau nemiegojai..?,-kilsteli antakiuką ir nuėjus prie lango truputį jį pravėrė, tada praeidama pro Luke apdovanojo trumpu bučinuku, tada pasuko link lovos ir pradėjo ją tvarkyt. -hmm tai kokie šandienos planai?
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:37 pm

Luke nusuko žvilgsnį nuo Megan ir žiūrėjo į vieną paveikslą, bandė išsiaiškinti kas ten pavaizduota nelabai klausydamasis ką kalba M , tada atsipeikėjęs pasižiūrėjo į ją ir nusišypsojo susimėtęs.
-Todėl,kad ta saulė tiesiog mane vertė iš koto keltis,- nusijuokė ir atsakė į jos bučinį, susidėjo rankas už kaklo .
-O šiandien planai nežinau, aš neturiu idėjų, bet grįžo mano sena draugė Luisana, ir gal jeigu tu man leistum su ja susitikti...,- ant galo pritildo balsą ir ištempia paskutinius žodžius žiūrėdamas į ją tik trečdaliu akies.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:39 pm

Meg sutvarkius lovą atsisėdo ant jos ir įdėmiai pažiūrėjo į Luke matydama, kad jis kažkoks keistas. -žinoma.. juk daryk ką nori..,-gūžteli petukais. -bet viskas gerai? keistas tu kažkoks,-pažiūrėjo įdėmiai jam į akis persibraukdama ranka per plaukus.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:43 pm

Luke sedėjo ramiai, tolygiai įkvėpdamas ir iškvėpdamas, truputį nustebo nuo Megan reakcijos,- gerai, darysiu ką noriu, bet tikiuosi tu ant manęs nepyksi,nes jei pyksi aš niekur neisiu, nes man užtenka tų neapykantų,- nedrąsiai šypteli ir pasitaršo savo plaukus, - man viskas kuo puikiausiai, sakau ,kad neišsimiegojau ir viskas, ties kuria vieta aš keistas?, - nusijuokęs vėl žvilgteli į langą, saulės spinduliai kurie veržėsi pro atidaryto lango plyšį.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:49 pm

Megan nuleido galvą ir tyrinėjo savo pirštus, jausdama kiek pagreitėjusį savo pulsą. -m juk negaliu tau kažko draust ar panašiai..,-pradeda lėtai ir pakėlus trumpai į jį akis pažiūri. -..tiesiog nežinau kaip įvardint mūsų santykius, o ir šiaip tu viską žinai.. ,-trumpam stabteli pagalvojus ar viskas ką jis šnekėjo naktį nebuvo tik dar vienas jo užsidegimas ir tiek. -..svarbiausia gerbt vienas kitą.. tiesa?,-trumpai šypteli ir atsistojus nueina ir dar labiau praveria langą persisverdama pro jį, užsimerkus mėgaujas vėjo dvelksmu tiesiai jai į veidą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 7:52 pm

Luke tiesiog nesigaudo kas čia vyksta , stebi truputį susinervinusią Meg ,- bet aš nesuprantu, aš gi tau nemeluoju, be to aš nemanau,kad mes turime būti sulipę, juk mes turime savo gyvenimus ir savo draugus, ir aš nematau čia nieko blogo jeigu aš noriu pamatyti savo seną draugę kurią aš labai myliu ,- šypteli ,- o čia nėra ko vardinti,saulute, tik pasitikėk manimi, aš nemėgstu kai mane pririša ir neleidžia daryti to ką aš noriu, tu juk pažįsti mane,- išsitraukia telefoną ir atrašo į žinutę ir pasižiūri į Meg kuri stovi prie lango, jis atsistoja ir prieina prie jos, padeda galvą ant jos peties .

(ok aš einu db :DD)
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 8:17 pm

-Luke, nieko tau ir nedraudžiu, juk sakiau eik, viskas tvarkoj.. tiesiog maniau papusryčiausim ir visa kita kartu.. nesitikėjau, kad taip greit, bet viskas gerai eik..,-kažkaip apsisuka ir jų veidai taip arti, kad net leičias jų nosys, ji savo hipnotizuojančiom akim pažiūri į jį. -susitiksim vakare?,-šypteli, pirštų galiukais perbėga per jo skruostą. - o tavim aš ir pasitikiu.. pati jaučiu kur nors eisiu.. reik su kuo nors susitikt,-prikanda lūpą ir porą akimirkų žiūri į jį. -ir žinok, kad šios nakties pokalbis, apskritai viskas, kas vyko šiąnakt man labai daug reiškia,-lūpom švelniai prisiliečia prie jo lūpų kampučio.

(ok :DD)
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 10:22 pm

-Gerai viskas tvarkoje, a6 neturėjau omenyje,kad dabar imu ir šoku pro langą ir bėgu pas ją, eikime papusryčiaukime, labai noriu valgyt,- nusijuokia tyliai ir pabučiuoja jos kaklą vis kildamas aukštyn ir pasiekės jos skruostą sustoja. ,- būtinai vakare susisitiksim, gi prižadėjau,kad nebus nei dienos kai aš tau neatsibosiu,- paiimą jos veiduką ir atsuka į jį, pabučiuoja aistringai ir laiko toliau jos veidą , žiūri jai į akis, - man jis taip pat buvo svarbus, dar yra kur tobulinti mūsų jausmus,- nusišypso ir pirštuku perbraukia per nosytę .
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 36

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 10:37 pm

nusijuokia iš jo, jis turi kažką išskirtinai žavaus juokingo, kas ją visad prajuokindavo. -gerai, bėgly.. tai einam iškepsiu kokių blynukų ir galėsi tada jau bėgt, tinka?,-sužybsi akutėm ir nusišypso. -tai vat reikia šiam vakarui suplanuot ką nors ypatingo ir na žinai tokio kitokio.. žinau, kad tokiuose dalykuose tu gi specas,-nusijuokia padarydama eskimų bučinuką ir giliau įkvėpdama. -myliu savo bėglį, kad ir koks jis greitas būtų,-pasigirsta jos žaismingas juokas, rankos apsiveja jo kaklą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 10:55 pm

-Kalėjimo bėglys aš, hohoho, Meg,- nusijuokia ir paglosto jos plaukus,- einam, aš labai noriu tavo firminių priskrudusių blynelių kurie tiesiog varo mane iš proto,- pakšteli jai į lūpas ir mirkteli,- o ko tu norėtum ? ko nors romantiško , ekstremalaus, šiaip tiesiog pabūti su manimi, sakyk, aš tavo džinas,-nusijuokia ir apsilaižo lūpas lėtai,- o aš myliu savo prižiūrėtoj, kad ir kokia griežta ji būtų,- uždeda rankas ant jos liemens.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





miegamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SUMMERTIME :: Megan Fox-
Pereiti į: