SUMMERTIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUMMERTIME


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 miegamasis

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 4:33 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 4:51 am

Guli tamsoj ir žiūri kažkur į lubas, tai vieną kart persiverčia tai kitą kart vis neranda reikiamos padėties iš tos baimės. Maigo mobilaus mygtukus.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeŠt. 06 26, 2010 5:11 am

Išgirdusi skambutį greit pašoka iš lovos užsimeta ant vienų apatinių tik šilkinį juosvą chalatuką ir išbėga.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 3:43 am

ateina su L į jos miegamąjį. M iškart atsisėda ant lovos ir sunkiai tvarkos su megztuko sagutėm. Trumpam pakelia akutes į L ir šypteli, tada vėl nuleidžia galvą, pažvelgdama į jo nuotrauką ant savo naktinio staliuko prie lovos, o kur dar jo kvepalų kvapas tvyrantis jos kambary.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 3:49 am

Luke atsisėda šalia jos ir atsega paskutines sagas kurių jai nepavyko atsegti, nusišypso jai.
Jis nejaukiai jaučiasi čia būdamas ir dar pamatęs,kad Meg žiūri į jo nuotrauką .
-Kaip seniai čia buvau, nebeturi to paveikslo kuris man taip patiko?,- apžiūrėjęs kambario sienas ir neradęs paveikslo nusiminęs paklausė.
-Kodėl tu taip pasielgei a?a?,- pasižiūrėjo į ją kuri apgailėtinai bandė nusiimti savo maikę.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 3:54 am

Šiaip ne taip jai pavyksta susitvarkyt su savo maikute, o vėliau imas džinsų. -mm ne, norėjau nuimt daiktus, kurie priminė tave, bet va jos neišstengiau..,-parodo į nuotrauką ir pasuka akis į jį. -kurią šiandienos mano kvailystę turi omeny..?,-tyliai atsidusta, jai vis dar gėda.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 3:59 am

-Aš kalbėjau apie paveikslą,- nusijuokia ir griūna nugara ant lovos ir padaro angeliuką.
-Gal nori ir manim atsikratyti? Juk sakiau,kad grįšiu , nereikėjo išmesti to paveikslo ir taip sureikšminti manęs,-atsisėda ir nuiima jos batus, padeda kažkur į šoną, atsegą jos džinsų sagą ir numaukšlina jos džinsus, dabar ji sėdi prieš jį tik su apatiniais, jis klūpi ir nusišypso jai nedrąsiai.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 4:04 am

-aa na matai, čia tiek daug įvyko, tad reikėjo kažką daryt, kad kažkaip pratrint viską,-šypteli. -tavim atsikrayti nenoriu,-lėtai papurto galvą stebėdama kaip jis kruopščiai ją nurenginėja. Ji pasilenkia uždedama rankas jam ant pečių pažiūrėdama jam į akis. -jau labai vėlu, niekur neik, o pasilik čia,-paprašo tyliai, jos kūnas visas tiesiog degte dega, kaip nori, kad L pasiliktų,
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 4:52 am

-Tiesiog aš buvau išvykęs, nieko daugiau neįvyko,- nusijuokia ir paglosto jos pečius ir šypteli, džiaugiasi,kad jie susitaikę ir žino,kad jis pasiliks,nes nenori vienas miegot tam viežbučio numeryje.
-Aš bijau tamsos tad tikrai nepraleisiu progos pasilikti mano mėgstamiausiame kambaryje ,- nusijuokia ir prisislenka prie jos arčiau.
-Atsiprašau ,ką padariau ne taip, aš žmogus, o žmonės dažniausiai klysta kaip suprantu, tad ar suteiksi man antrą gyvybę,?,- nisšypso mielai ir prisilenka dar arčiau,kad Luke kvėpuoja jai į kaklą.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 4:59 am

-vis dar bijai tamsos?,-ji nejučiomis nusišypso, o jos skruostukai pagaliau įgauna normalią veido spalvą,net kiek rausteli. -tuomet prašom lyst.. mano lova tavo lova,-vėl šypteli lengviau atsidusdama, jai nuo širdies lyg koks akmuo nukrenta vėl pamačius jo šypseną. Užsimerkia pajutus jo gilų kvėpavimą ir įsivelia švelniai pirštukais į jo plaukus kaip darydavo anksčiau. -čia ne tu.. o aš turėjau pasakyt šiuos žodžius, Luke.. pripažinkim šįkart kalta aš..,-sunkiai atsidusta. -atleisk, mažuti..,-sušnabžda rankom apsivydama jo kaklą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:06 am

-Aš bijau tamsos, aš visada jos bijojau ir tai mane užknisa , jaučiuosi nepilnavertis, -nusijuokia prisiminęs kažkokį įvykį iš savo vaikystės,- jis pirštu perveda per jos skruostą trumpam sustojęs ties lūpų kampučiams, šypsos .
-Atrodai geriau,ir beje ,kad įlįsčiau į lovą, aš turiu nusirengti šiuos mane stabdančius rūbus,- nusijuokia ir pradeda atseginėti sagas,paskui nusivelka marškinius ir maikę po jais,numeta kažkur , juokiasi nes Meg stebi jį, pagaliau nusiimęs visą mantą, atsisėda šalia jos vėl, apkabina ją per pečius.
-Nekaltink savęs, aš nežinau kas man buvo užėję, tiesiog tu taip keistai pasielgei,kad man truputį buvo skaudu,- nusišypsojo jai ir priartėjo vėl prie jos veido, norėjo pabučiuoti, bet nedrįso, nes galvojo,kad dar nelaikas tai daryti.
-Viskas gerai, saule mano,- gundančiai jai mirkteli ir perbraukia per jos lūpas.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:13 am

-O kaip čia nutiko, kad bijai tamsos?,-įdėmiai žiūri į jį suraukdama kaktą taip žaviai. -kažkada kai lankiau psichologijos paskaitas, tai aiškino kad visos baimės ateina iš vaikystės.. o tu man kažkaip niekad ir nepasakojai, iš kur visa tai,-susidomėjus žiūri į jį. Nei akimirkai neatitraukia nuo jo akių,kol jis nusirenginėja. -Žinai tau taip tinka ta mėlyna spalva,-parodo į marškinius nusišypsodama. Kai jis prisėda padeda galvą jam ant peties. Užsimerkusi klausos jo raminančio balso -aš suprantu, kad blogai padariau.. stengsiuos, kad daugiau man tokių užtemimų nepasitaikytų,-trumpai nusijuokia su ironijos kartėliu, tada pakelia galvą akim įsiskverbdama į jį. -bet svarbiausia, kad myliu tave..,-pakartoja, pati netikėdama tuo, kad jai tai pavyko, akutėm vis bėgioja po jo veidą, delniukais suima jo skruostus.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:21 am

-Kaip aš nemėgstu pasakoti tos gėdingos istorijos, nes ten nieko tokio nėra dėl ko turėtum visą gyvenimą bijoti tamsos, bet ok, buvo vakaras ir aš svetainėje žiūrėjau televizorių, baigėsi mano filmas, ir aš viską išjungęs ėjau į savo kambarį,įėjau,ir tada iš spintos iššoko mano tėtis, aš apalpau, bet ačiū dievui man viskas gerai,- nusijuokia prisiminęs tą istoriją, ir kad po to įvykio jis savaitę miegojo tėvų lovoje.
-Taip , iš vaikystės, man gėdaa,ar tu matai kaip mano žadai paraudonavo ?,-nusijuokė ir susigriebė už jų ,jie degė.
-Mėlyna mano mėgstamiausia, nė dienos neišgyvenčiau be jos,- nusijuokia,- gerai nebekalbame ta tema, viskas yyra gerai ačiū dievui, ir tau viskas gerai ,-nusišypso ir žiūri jai į akis kurios spindi.
-Man atrodo tu man pirmą kartą tai pasakei o aš nežinau kaip raguoti,- susijaudinęs pasako Luke, jis tiesiog pabučiavo ją taip kaip niekada nebučiavo, ilgai, aistringai,jis laikė jos plaukus ir naršė juose.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:27 am

Meg klausos jo istorijos tramdydama juoką. -mm ir kiek metukų tau tada buvo? aš tai savo sesę taip visad gąsdindavau.. jėj kaip man patiko tai daryt,-iš pasitenkinimo net suploja rankutėm. Matydama jo raustančius skruostukus nenulaiko šypsenos, atsargiai priliečia juos rankute. -mm o man patinka tavo paraudę skruostai, žinai taip mielai atrodo.. derinasi su tavo akimis kažkaip..,-nusijuokia kilsteldama petukus, po to surimtėja ir klausos ką jis šneka, seka jo judesius. Nespėjus ko nors net pasakyt ar įsiterpt gauna greit atsakyt į bučinį. Ir keista, bet ji dar niekad taip nevirpėjo nuo susijaudinimo kaip šįkart. Ji labiau prisispaudė prie jo ir rankom nuslydo jo nuoga nugara užtęsdama bučinį ir visa galva pasinerdama į tai ką jautė viduj.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:36 am

-Nesijuok man nejauku,man tada buvo gal apie 7,tiesiog žydėjimo amžius, o aš taip susifeilinau, už ką man tokios kančios?,-nusijuokia garsiai ,- kuo tavo sesė nusikaltus tau,kad tu jai taip darydavau? Reikia beje mylėti savo brolius ir seses, kaip aš myliu Ian'ą, imk ir pasmauk vietoje,-nusijuokia ir pasižiūri į jos liekną kūną, jam pakyla ūpas.
-Aš atrodau kaip burokas? Kaip nemėgstu kai išraustų, atrodo,kad visas kūnas dega, arba tu tiesiog mane taip kaitini,- nusijuokia dar kartą pasižiūrėjęs į jos krūtinę .
Jis daugiau nieko nebesakė , tiesiog pasinėrė į visą tą jausmų mišinį. Jis rankom nuslydo iki liemens, tada pabučiavo jos kaklą, slinko žemyn, pabučiavo krūtinę, pasižiūrėjo į jos akis, ji buo užsimerkusi ir rankomis lietė jo įkaitusią nugarą.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:46 am

-nu matai aš gi šeimoj velniūkštis didžiausias buvau.. nors šiaip ir ji neatsiliko, bet vis vien.. man patikdavo tokias zbitkas krėst,-garsiai nusijuokia visa net švytėdama. -ei jis labai rūpinas tavim, patikėk.. galėtum ir labiau jam meilės parodyt,-padrąsindama linkteli kartu nužvelgdama jo kūną ir sugavus jo tą žvilgsnį viską suprato. Jis degė ne tik išore, bet ir vidumi. M neatsiliko, jos rankos lengvai slydo jo kūnu, o lūpos nepaleido jo lūpų bučiuodamos vis su didesne aistra. Neišlaikiusi liksvaros ji nugriūna ant lovos kartu nusitempdama ir L. Nuo kritimo jai nusvyra liemenuko petnešėlės, bet nekreipdama dėmesio toliau bučiuoja jį viena ranka įsiveldama į jo plaukus, o kita slysdama vyriška pečių linija, tada krūtine ir vėl nugara.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 5:51 am

-Dėl ian'o jis man rodo tą susirūpinimą tik kai reikia paaiškinti kaip gyvent, tai užknisa,-nusijuokia ir pabučiuoja jos skruostą, tada vėl lūpas.
-beje aš jau seniau norėjau to paklaust, kas tave sieja su ian'u? kas siejo, kas buvo tarp jūsų? man atrodo geriau žinoti , nes dabar gyvenu nežinioje ir psisigalvoju visokių dalykų, kurių neturėčiau ,- nusišypso ir truputį sustoja ir pasižiūri į jos akis, ji sutrinka ir nusuka žvilgsnį ir pabučiuoja jo lūpas.
Tada jis pasislinko į apačią , kažkur prie pilvo, atsistoja ir apžergia ją, bet neatsisėda, pusiau stovom prisislenka, ir jū kūnai susiliečia, jis bučiuoja jos lūpas su tokiu užsivedimu, tada rankom perbraukia per liemenį , sustoja ties užpakaliu.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:01 am

Meg apsilaižo lūpas galvodama kaip geriau čia viską reiktų paaiškint. -na.. jeijau nori viską žinot tai viską ir pasakysiu,-nedrąsiai linkteli galva. -mm tarp mūsų ir buvo toks mažas romaniukas.. ir į Paryžių buvom nuvažiavę.. bet tu žinai jį ir žinai mane.. labiausiai mėgdavom tiesiog vienas kitą pakandžiot.. na ir dar buvo aistra.. o šiaip daugiau nieko..,-renka žodžius lėtai, po to pažiūri tiesiai jam į akis norėdama perskaityt ką jis galvoja, bet sekas sunkiai ji tvirčiau suspaudžia lūpas. Kai jis vėl ima veiksmų išsišiepia parodydama baltus dantukus ir dar labiau išsiriečia, jos lūpos atsiduria ties jo kaklu ir leidžias vis žemyn negailėdamos aistros ir užsidegimo, atrodo jai tiesiog aptemsta protas, lyg sužverėja nuo jo prisilietimų, kvapo.. švelniai nagučiais brauko per jo nugarą, paskui kiek stipriau, pečius nusėja trumpais, bet ne ką mažiau kupinais užsidegimo bučinukais, ji dar kart atsimerkus nužvelgia geidulingai jo kūną, kaip tik ji viena temoka.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:07 am

-Tai nori pasakyti ,kad jis permiegojo su tavim? Oh god, ne, kaip nefaina,-jis sustoja ir pasižiūri į besidarbuojančią Megan.
Jis liūdnai šyptelėjo, ir tiesiog stebėjo ją,- atsiprašau, tiesiog aš net nemaniau,kaad taip reaguosiu, man nemalonu , jog žinau,kad jūs tai darėt, kodėl tu man to nepasakei ?,- truputį susimėtęs paklausia ir apsidairo kambaryje, tada vėl atsisuka į Meg, ji pasižiūri tuo savo beprotišku žvilgsniu kuriuo varo jį iš proto ir jis vėl lyg atsipalaiduoja. Luke lėtai pabučiuoja jos lūpas, lyžtėldamas jas, bet mintyse vis vien mąsto apie tai ką ji pasakė.
"Romaniukas, Paryžius, ir aš nieko nežinojau, fucking IAN , i hate him " mąstė, ir viskas tas užsidegimas sumažėjo, jis dabar tiesiog pasyviai darė tai,ką daro visi prieš sex'ą.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:14 am

-Buvo ir seksas..,-truputį susigūžia nuo jo tokios reakcijos. -Bet Luke, tai jau buvo seniai.. ir aš labai nenoriu to prisiminti, bet aš suprantu tave..,-nuleidžia kaltai akis kažkur. -aš žinojau, kad tau tai bus nemalonu todėl nesakiau, be to nemačiau reikalo kai praėjo tiek daug laiko.. tuomet mes buvom susipykę stipriai.. tu buvai toli išvažiavęs, o Ian'as mane guodė..,-paskutinį žodį ištaria su žiupsneliu ironijos. -bet.. manau yra svarbiau jausmai, o ne aistra ir panašiai..,-kažkaip bando gelbėt situaciją, o kai jis vėl pradeda glamonėt ji porai akimirkų pasiduoda tam bet vėliau atsargiai ir švelniai sustabdo jį. -palauk.. matau, kad nusiminei.. gal verčiau norėtum pašnekėt, ar šiaip tiesiog atsigultume ir stipriai tave apsikabinčiau?,-suklapsi lėtai akutėmis viduj trokšdama, kad tas liūdesys kuris atsispindėjo Luke akyse greičiau išgaruotų ir jai palengvėtų.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:20 am

Luke visiškai sustojo ir tiesiog atsisėdo ant lovos atsirėmės ant pagalvos.
-Atsiprašau, bet aš negaliu dabar nieko kito veikt tik galvot apie tai, žinai tai žlugdo, kažkaip niekad net į galvą nebūtų ėję, atsiprašau,-jis susiėmė už nosies pradžios, ir užsimerkė, bandė apie tai negalvoti, bet jo mintys tiesiog sukosi apie Ian'ą ir Megan.
-Visas jis guodžia tik lovoje,-truputį susinervinęs pasakė,- žinai nustebinai ,niekada nemaniau,kad tu taip padarytu,bet welcome kiek mes daug vienas apie kitą nežinome,- ne piktai pasakė, greičiau nustebusiai.
-Aš ne tai,kad nusiminiau, nėra ko nusimint, aš priblokštas , išduotas brolio , nežinau kaip man jaustis, tu nekalta, aš žinau,kad ianas moka,-nedrąsiai šyptelėjo, pasiėmė pagalvę kuri voliojosi ir prispaudė sau prie veido.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:30 am

Pati atsisėda atsiremdama į lovos atlošą, prisitraukia kojas prie savęs. Įsmeigia akis į jo nugarą, norėtų apkabint bet nedrįsta nežinodama ar jis to norėtų. -mm tada viskas įvyko greit.. ir aš negalvojau ką dariau, man tada nieks nerūpėjo norėjau tik užsimiršt. Ir.. ne vien jis kaltas, juk galėjau tam visam nepasiduot.. galėjau atsumt jį,-labiau susigūžia, atrodo akmuo kuris buvo nusiritęs vėl užsirito jai ant širdies, o gal tai tiesiog prabilo sąžinė. -Prašau.. tik nesakyk jam nieko.. aš nenoriu, kad per mane jūs susipyktumėt.. tai buvo seniai ir.. prašau pamirškim viską,-beveik pašnibždomis šneka, ir išlipus iš lovos išjungia šviesą, tada vėl grįžta į lovą ir tamsoje bando įžvelgt jo siluetą, kurį laiką tyli. -Mažuti, žinau, kad tau dabar nelengva ir, kad mintys sukasi ne pačios geriausios.. ir išvis.. aš jaučiuosi labai kalta prieš tave, man gėda ir šlykščiuosi savimi,-išsako tai, kas guli jos viduje. -na ateik..,-tamsoj ištiesia rankas į jį norėdama apkabint. -ir atleisk..,-sušnabžda. -aš labai gailiuosi.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:38 am

Jis tiesiog sėdi ir nieko nedaro, nejuda, atrodo net nekvėpuoja , tada atsisuka į ją.
-Gerai aš pasistengsiu apie tai nemąstyti ir negalvoti,bet sorri aš jo nekenčiu, jis gi žinojo,kad aš kažkada sužinosiu, mąsto tik apie save, kaip visada, jam niekas nerūpi,-pusę lūpų šypteli ir vėl įsimurkdo į pagalvę.
-nesakysiu, nes aš su juo nekalbėsiu ir čia ne tavo kaltė, tiesiog tai vadinama giminystės ryšiai,- taip sarkastiškai nusijuokia, atsigula ant lovos ir nusisuka nuo Megan,
Jis žiūri į langą, nes už jo bent kažkiek pro jį sklinda šviesa nuo gatvės šviestuvo
-Aš nepykstu , tikrai,-abejodamas savimi pasakė, paskui pritariamai mirktelėjo.
-Man atrodo čia tas pats,kas aš būčiau pasimylėjęs su Jana, doh, negaliu, astiprašau, nenorėjau tavęs skaudinti,-nedrąsiai prisislinko prie jos ir akabino per liemenį ir atsigulė ant jos kelių. Jam norėjosi verkti, bet jis viską laikė savyje.
-Ačiū ,kad esi.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:47 am

Ji susikausčiusi stebi jį, viduj viskas tiesiog kirba iš nerimo, ji akutėm seka jo veiksmus, mato jo liūdesį, kažkiek pyktį ir nusivylimą ja. Nejučiom nuklysta mintimis į tą naktį, dėl kurios visas šis sąmyšis. -prisiekiu, jei tik galėčiau, bet ką padaryčiau, kad ištaisyčiau šitą klaidą,-atsidusta. -aš žinau, kad tai ne menkniekis ir visa kita.. ,bet nemanau, kad Ian;as taip pasielgdamas siekė tave įskaudinti.. tu geriau žinai už mane kaip vyrai sulaukėja, kai vyriški hormonai pradeda šėlt,-net krūpteli vėl prisiminus. Išklausius jo palyginimą jos kūnas nueina pagaugais. -tas pats,-linkteli galva vos beveik be garso atsakydama, kai jis atsigula ant jos kelių ji švelniai iš pradžių apglėbia jį savo gležnomis rankomis o paskui pabučiuoja kažkur į pakaušį ir ima švelniai glostyti jo plaukus. -ir būsiu kiek reikės..,-tyliai atsako matydama jo skausmą ir tvirčiau sukąsdama dantukus. -bet pasakyk.. kodėl aš tave tik taip skaudinu, nors taip myliu..?,-iškelia lyg retorinį klausimą po ilgos nakties tylos virpančiu balsu.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 6:59 am

Jis guli ir stebi kaip už lango žaidžia namų šešėliai, jis atidžiai klausos ką kalba Megan, bet jis tyli tik susiranda jos ranką ir suneria pirštus,suspaudžia ranką. Jis negalėjo ištarti nė žodžio, kažkoks gumulas spaudė jo gerklę, jis pakėlė galvą į M, ji žiūrėjo į jį su tokiu keistu atsiprašančiu žvilgsniu.
-Šššš, nekalbėk , nebereikia, kam tai,kas buvo tas buvo. Bet supranti,kad kai brolis taip pasielgia su jo mergina kurią jis myli nuo pat susipažino? Man tiesiog nerūpi ar jis to norėjo ar ne, bet kartais savo vyriškumą reikia prilaikyti, - su neapykanta pasako, bet paskui greit nurimsta,kai M pabučiuoja jo kaktą. Jis jaučias lyg vaikystėje kai gulėėdavo mamai ant kelių ir ji glostydavo jo plaukus.
-Kad aš kentėčiau ir per tą dalyką suprasčiau,kaaip myliu tave, nors žinau,kad aš tiesiog dabar noriu susiprogdinti, pasislėpti ir nelįsti iš ten, bet nenoriu palikti tavęs, nes žinau,kad neberasiu,- nusišypso atsisėda ir grubiai suiimęs jos galvą stipriai įsisiurbia jai į lūpas retkarčiais pasakydamas
-Tu mane geriau pažįsti nei aš pats, meg, aš be tavęs niekas, myliu tave, saulute mano, mylėsiu amžinai, nes kitaip neįmanoma, mes dvi priešingybės ,bet taip derančios, -nusijuokęs pabučiuoja ją stipriai , padeda ranką ant jos kaklo ir paguldo ją ant savęs, atsega jos liemenėlę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SUMMERTIME :: Megan Fox-
Pereiti į: