SUMMERTIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUMMERTIME


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 virtuvė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 2:33 am

išgirsta kažkokį jai atrodantį neaiškų garsą, bando atsistot nuo kėdės bet nesėkmingai ir nukrenta, tada šiaip ne taip atsistoja ir nusvirduliuoja.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:32 pm

ateina su L į virtuvę, užleidžia kažkokios muzikytės ir kraipydamasi visaip į muziką ištraukia visus puodus ir ima maišyt tešlą kažką linksmai niūniuodama. -tai ką nutarėt veikt?,-šūktelna jam per visą tą muziką beruošdama maistą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:37 pm

Luke atsisėda ir juokiasi stebėdama kaip Meg ruošia valgyt.
-Nežinau ką mes veiksim, bet ji mano vos ne geriausia draugė, todėl net nesuabejojau kai paklausė ar noriu susitikt, bet greičiausiai ką nors crazy kaip visada,- nusijuokia ir pradeda mušti kažkokį ritmą į stalą.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:41 pm

-bet žinai, man nepatinka, kad vadini mane griežta prižiūrėtoja,-traukdama keptuvę prabyla. -tu mane tiesiog ne taip supratai.. o kartu ir aš tave.. tikrai nežadu laikyt tavęs prisirišus prie savęs,-akimirką per petį pažiūrėjus į jį nusišypso. Supila tešlikę į keptuvę niūniuodama ,klausos jo mušamo ritmo. -moki aišku kažkiek būgnais grot ane? tai va mano svajonė išmokt nors vieną ritmą normaliai sugrot..,-atsisuka į jį jau kepant blynukams.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:50 pm

-Na tiesiog aš maniau,kad tu supykai,kad aš noriu susitikti su ja, o gal net pavyduliavai, nežinau kaip tai įvardint, bet supratau,kad kažkas yra vien pasižiūrėjęs į tavo veidą,- nusišypso nedrąsiai vos pasukęs galvą į ją , ir toliau kažką sau ritmingai muša,- moku kažkiek ir tai veža, bet gitaros aš neiškeisiu į būgnus, kažkada išmokysiu kai nusivesiu tave į repeticijas, tikrai išmokysiu nėra taip sunku,- nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:53 pm

-mm man tik nepatiko, kad tik pramerkęs akis skubi kažkur,-gūžteli petukais ir sumeta iškepusius blynukus į lėkštę. -bet užteks, pušine apie tai,-šypteli ir pakiša blynukus jam po nosim. -kokios uogienės? braškių,aviečių, ar vyšnių??,-atsidarius šaldytuvą paklausia. -na va vadinas yra dar viena priežastis dėl kurios privalėsiu apsilankyt jūsų repeticijoj,-suploja delniukais.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:56 pm

-gerai nebekalbam , tiesiog nežinai kiek ji man reiškia,- nusijuokia ir nekaltu veidu pasižiūri į ją, jis patrina rankas nes ant stalo jau garuoja blynai,- aš noriu vyšnių , aaa mano mėgstamiausios,- nusijuokia ir parodo,kad sėstųsi ant jo kelių,nusijuokia.
-Visada galima rasti priežasčių ,- nusišypso
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:59 pm

paėmus vyšnių stiklainiuką prieina ir atsisėda jam ant kelių, įpila uogienės į lėkštę ir sugnaibo blynukus, pasmeigia šakute kąsnį ir padažo į uogienę. -nu darysim am??,-prikiša jam prie lūpų besijuokdama ir netyčia ištepa jo lūpų kamputį ta uogiene, liežuvio galiuku nuvalo. -nu va, nešvaros kaip nebūta..,-nusijuokia iš jo.

(duodu broliui pc. ;D grįšiu po kiek laiko.)
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 12:29 am

jis pamurkdo savo pirštuką uogienėje ir įsideda pirštą į burną, aplaišo ir nusijuokia ,-darysim,- nusijuokia ir pagauna jos lūpas, jos saldžios,- mhmhmhh, tai užveda,- pakilnoja antakius, ir apsilaižo lūpas ,- o man patinka būti dirty boy, - nusišypso jai tokia saldžia šypsena, aplinkui jo lūpas visur uogienė.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:21 am

-Ammm..,-įskrenda blyno gabaliukas jam į burną, įdėmiai stebi jį tikrindama jo reakciją į jos blynukus. Kai jis ją ištepa ji suraukia antakius, bet po to nuaidi skardus juokas. -mm tai dabar ir nuvalyk, kad toks gudrus,-sugavus jo lūpas pabučiuoja. -sakyk, o kas tavęs neužveda a?,-šypsos, kai jis suvalgo vėl pakabina dar vieną gabaliuką blyno ir padažo į uogienę.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:30 am

Jis nusijuokia ir dar riebiau ją pabučiuoja nuvalydamas visą uogienę nuo jos,- o kur tu žadi traukti taip ir nesakei?,- paklausė ir įsidėjo blyną į burną, ir susikaupęs ji kramto retkarčiais nusišypsodamas . Luke apkabino ją per liemenį ir truputį sužaidė kojom pakilnodamas ją.
-Manęs neužveda kitų moterų ir kitų vyrų lūpos,- nusijuokia .
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:36 am

-nesu tokia lengvutė, kad čia atrakcijonus darytum,-susijuokia,kai jis ją pradeda kilnot ir po to riebaus bučinuko biškuti dar pasivalo lūpas. -skanu?,-su žaisminga šypsenėle stebi kaip jis valgo. -Žinai ir ačiū dievui, kad neužveda, nes kitaip galvočiau, kad su tavimi kas negerai..,-pašnairuoja su šypsena. -mm Ian'as kvietė užsukt.. nieko prieš?,-kilsteli antakiuką labiau priglusdama prie jo,padažius pirštuku uogienę aplaižo jį.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:41 am

-Esi normali,dar įstengiu tave pakelt, o man gražu kai moteris, nėra sudžiūvusi ir vargšė,- nusijuokia ir bando suiimti jos lašinukus ant pilvo,- labai skanu, tokie riebūs, skanūs blyneliai, pervalgiau,- pasižiūri į lėkštę, nusijuokia ir pastumia ją toliau ,- ian'as kvietė? a nu ok , eik man tai kas,- susierzinęs pasakė ir nusuko žvilgsnį.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:47 am

suėmus rankutėm atsuka jo veiduką į save. -meluoji. Luke, taip ir sakyk, jei nenori, kad bendraučiau su juo..,-gūžteli petukais, kiek nesuprasdama jo. Prikiša veiduką arčiau prie jo. -m jei tau tai nepatinka tuomet tikrai galiu nesusitikt su juo..,-trumpai pakšteli į jo lūpas. pažiūri į jo rankas ant savo pilvo. -tai visgi užčiuopei ane?,-nusijuokia prikandus lūpą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:51 am

Bando nusukt žvilgsnį , bet Meg žvilgsnis per daug kaustantis,- nu ir kas ,kad aš nenoriu, aš negaliu būti savanaudis ir mąstyt apie save, jeigu tu nori su juo susitikt prašau, tikrai neprieštarausiu ir nepyksiu, bet man nemalonu,- puse lūpų šypteli ir nedrąsiai pakšteli jai į lūpas,- susitik su juo, bet aš įsivaizduoju ką jis darys, aš nutuokiu ko jis nori, niekas nesikeičia jis toks pat banalus kaip visada, jam tik vienas galvoj,- šiurkščiai nusijuokia ir tada pasižiūri į savo rankas kurios vis dar ant jos pilvo,- neeee, už ką, man taip patinka ką nors užčiuopt,- nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:56 am

-Nemanau, kad jis ką nors darytų, kai žino, kad mudu kartu.. aš jam tai sakiau juk. Tai tu gal nepasitiki manim?,-porą kart suklapsi akutėm. -žinok aš ne iš tų kuri lipa du kartus į tą pačią balą nepasimokius.-tvirtai pasako. -o be to manau jis domisi Jana ir aš esu už jų santykius.. ir.. man patinki tu o ne jis. Supranti?,-šypteli žiūrėdama jam į akis. -Aš pažįstu jį.. ir jau labai gerai.. žinau ką tam tikri veiksmai jo reiškia ir kaip jiems atsispirti,-linkteli ir nusuka akis nuo jo. -bet jei tau taip nemalonu.. tai galiu sugalvot ką kitą..,-atsidusta ir greit užčiuopia jo pilvą. -o pas tave dar daugiau tų lašiakų,nenori pabėgiot su manim rytais?<-pradeda skardžiai juoktis.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:03 am

-Man tiesiog nemalonu, aš tavimi pasitikiu, bet juo nebe,tiesiog suprask ir mane ,kad man yra nemalonu pagalvojus,kad jūs būsit vėl kartu, ne tiesiogine prasme, bet eik aš tau nieko nesakau, tiesiog žinau,kad jis prikalbės tau visko apie mane ir bus bullshit paskui,-susierzinęs pasako, bet paskui linksmai nusijuokia nenorėdamas gadinti santykių,- gerai, gerai, gerai ,stop nebešnekėkime apie tai , tiek to , eik susitikt su juo, tu man nepriekaištavau dėl luisanos,- nusišypso,- aš vyras ir aš mėgstu skaniai pavalgyti, o rytais reikia miegoot,- nusijuokia ir prisiglaudžia prie jos dar vis apsikabinęs per liemenį
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:11 am

-žiūrėk nueisiu ten ir pašnekėsiu su juo apie Jana, ok? O tada nešiu kudašių lauk..,-nusijuokia. -ir.. jei jis ką nors kalbėtų apie tave.. man nesvarbu, juk pasitikiu tavim ir man svarbiausias yra tavo žodis ir jokio bullshit tikrai nebus, pažadu,-padažius pirštą į uogienę nupiešia jam tokius dailučius katino ūsus. -o dar mielesnis..,-padaro tokį mielą veiduką ir nusijuokia.- mm nu tai vakarais galim jei jau rytais tu labai miegi,-kilsteli antakius besdama pirštą į jo pilvuką. -bet neneigsiu patinka man jis.. nors ką aš čia.. tu visas visai nieko..,-susijuokia ir pradeda nosies galiuku kutent jo kaklą.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:15 am

-Gerai, jeigu dėl janos man ramu, nes jana is awesome ,- nusijuokia ,- gerai , galėsim bėgioti visą naktį , tik jeigu paskui man įsodinsi naują širdį, nes aš padusiu jau po kokių 5 minučių, aš tešlius,- nusijuokia ir pabuičiuoja ją ir pakelią jos subiniuką nuo savęs,- aš turiu bėg, saulyt, myliu myliu tave su tavo lašiakais ir be jų,-nusijuokia , pabučiuoja ją dar kartą ir mirktelėjęs išeina.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:17 am

išlydi jį siųsdama oro bučinukus ir pakilus nuo stalo viską nurenka ir suplauna, tada išeina.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 6:34 pm

ateina, pasiima pintinę ir į ją susimeta keletą vaisių, dar vandens buteliuką, išeina.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Sponsored content





virtuvė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė   virtuvė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SUMMERTIME :: Megan Fox-
Pereiti į: