SUMMERTIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUMMERTIME


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 miegamasis

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:00 pm

-bus tų stebuklingųjų blynelių kiek tik norėsi..,-mirkteli jam ir vėl nusijuokia. -mm aš norėčiau ko nors ekstremalaus jau prisiromantinom čia per akis reik kitos veiklos,-jos akys tieisog sužaibuoja nuo adrenalino troškimo. -ką pasakytum apie kopinėjimą į kalnus naktį?,-net kažkaip strykteli pakšteldama į jo nosies galiuką, veide žaidžia šelmiška šypsenėlė.

(sr, nieko gero neparašau. pikta šian aš ;D)
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:05 pm

-Kad prisiromantinom tai čia už šimtą metų , visas serialas čia išeitų iš mūsų dviejų dienų,- nusijuokia ir išgirdęs jos mintį apie kalnus tiesiog sustingsta ,- tu esi genialiausia mano matyta moteris ir aš neperdedu, tooobulaa, naktis ir kalnai, velnias, kodėl aš šito negalėjau pasiūlyt? ,- nusijuokia ir stipriai apkabina ją per liemenį taip,kad ji prisispaudžia prie jo kūno.


(nieko tokio, šiandien aš omeglinu todėl irgi nesąmonė:DD ir nebūūk pikta:DDD )
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:10 pm

-tu už?,-jos užsidegimas dar labiau padidėja, iš tos laimės dar stipriau suspaudžia jo kaklą ir pasišokus pasikabina ant jo kojom apsivydama jo liemenį. -daah kaip nerealiai, tai tu grįžk vakare aš jau būsiu viską viską suruošus ir lėksim ardenalinintis ane??,-širdis labiau susidaužo nuo to noro greičiau viską patirt. -na leisk gi nors kartais man ir tave pralenkt,-kumšteli jam su milžiniška šypsena veide. -todėl ir esam tobuliausia pora iš visų,-garsiai nusijuokia užversdama galvą.

(stengiuos. bet sunkiai pavyksta. ;D)
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Luke Pritchard

Luke Pritchard


Pranešimų skaičius : 326
Join date : 2010-06-26

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:23 pm

-Aš visom keturiom už,- nusijuokia ir jis pajaučia tą adrenaliną kuris jį apima vien pagalvojus apie tą mintį,- na aš tikiuosi,kad manęs Luisana neužlaikys, tai būtinai pasistengsiu grįžti anksčiau ,kad tau viską padėčiau ir tada jau mes šėlsim, yahahahaha,- nusijuokia ir pabučiuoja ją , paglosto jos plaukus taip atsakingai ir rūpestingai,- gerai, dabar 0 :1 tavo naudai, aš nevykėlis, hahaha,- nusišypso,- todėl mums visi ir pavydi, - nusijuoki.a
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:30 pm

-taip taip tai lauksiu revanšo,-nusijuokus nušoka nuo jo. -tai ką nevykėli, marš valgyt a?? nes vėliau visai susivėlinsi pas mane grįšt,-patempus jį už rankos išsiveda.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Megan Fox
these butterflies have got to be murdered
Megan Fox


Pranešimų skaičius : 5620
Join date : 2009-10-16
Age : 35

miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:18 am

ateina, persirengia, susitvarko ir išeina.
Atgal į viršų Go down
http://summertime.omgforum.net
Sponsored content





miegamasis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: miegamasis   miegamasis - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SUMMERTIME :: Megan Fox-
Pereiti į: